Služby - Monitoring vozidiel
Vedeli ste, že v našom software TT2 môžete vyhodnocovať dáta stiahnuté z tachografu a karty vodiča? Software ich vyhodnotí v zmysle Európskej legislatívy. POZOR! Nestačí dáta z tachografu, karty vodiča len stiahnuť. Je potrebné ich pravidelne vyhodnocovať.

Balíky služieb

Basic

Základný balík Basic ponúka základné funkcie napr. lokalizáciu vozidla, mobilnú aplikáciu, modul údržby vozidiel a ďalšie.

Standard

Balík Standard ponúka okrem základných služieb napr. aj EcoDrive modul, výkaz nadlimitných hodnôt, SMS alarmy a oveľa viac.

Premium

Balík Premium ponúka kompletný balík služieb pre monitoring vozidiel. Obsahuje Tachograf modul a za príplatok sú dostupné služby ako sledovanie prípojných vozidiel, HCV plánovací modul, info modul chladenie a iné

Eco drive

Cieľom tohto riešenia je naučiť vodiča efektívne jazdiť a znížiť tak prevádzkové náklady na dopravu. Hlavným prínosom Eco-Drive je bezpečná a plynulá jazda, eliminácia plytvania palivom, predchádzanie dopravným nehodám a v neposlednom rade ohľaduplnosť k životnému prostrediu a k ostatným účastníkom cestnej premávky. Rôzne informácie o jazde umožňujú analyzovať štýl jazdy vodiča a odhaliť rezervy. Navyše ďalšie príslušenstvo – panel Eco Drive informuje vodiča v reálnom čase o priebehu aktuálnej jazdy. 

Svetelnými a zvukovými signálmi dostáva vodič informáciu o tom, aký vplyv má jeho konkrétna akcia na spotrebu paliva, opotrebenie vozidla a riziko vzniku dopravnej nehody. Údaje, ktoré majú umožniť Eco Drive jazdu sú získavané z palubného počítača, akcelerometra a GPS. Zhromaždené údaje sú spracovávané v reálnom čase a zobrazené v monitorovacom softvéri.

GPS kniha jázd

trusttrack-aplikacia1

Je elektronická

Nahradí Vám starú papierovú knihu jázd alebo jej ručné vedenie v účtovníckych programoch.

Šetrí čas

Využijete ju aj na daňové účely, ušetrí Vám kopu času.

Optimalizuje náklady

Pomôže Vám optimalizovať náklady na Váš vozový park.

Ukážka knihy jázd

Mobilné aplikácie

gps-aplikacia

Kontaktujte nás