O nás

Viac ako

monitorovaných vozidiel

Firma CSM monitoring s.r.o. je slovenská spoločnosť s výhradne slovenským vlastníctvom a kapitálom. Naši zamestnanci pracujú v segmente GPS monitoringu viac ako 10 rokov. V oblasti monitoringu vozidiel a správy vozového parku poskytujeme komplexné služby od hardweru, cez softvér až po administráciu vozového parku. Rovnako pristupujeme ku klientom, ktorý majú vo svojom vozovom parku jedno vozidlo, alebo niekoľko stoviek vozidiel. Služby poskytujeme spoločnostiam ktoré prevádzkujú nákladnú cestnú dopravu, flotilu osobných vozidiel, stavebné stroje, poľnohospodársku a lesnú techniku. Tiež poskytujeme služby požičovňam motoriek, štvorkoliek a pod.

Spolupracujeme s firmami z oblasti GPS technológií z celého sveta tak, aby sme mohli našim klientom poskytnúť najmodernejšie technológie. Našim kľúčovým partnerom je spoločnosť Ruptela ltd. s ročnou produkciou viac ako 160 tis. gps zariadení. GPS jednotky spoločnosti Ruptela poznajú zákazníci v 128 krajinách sveta. Našim cieľom je byť pre našich klientov dlhodobím a stabilným partnerom. Poskytovať kvalitné služby a prinášať najmodernejšie technológie. Vždy sa snažíme dať klientovi viac, ako očakáva.

Naše zariadenia sú pre použitie v cestnej doprave schválené ministerstvom dopravy SR.

PROFESIONÁLNY GPS SERVIS S POKRYTÍM CELEJ SK aj EÚ

Poskytujeme servis a montáž gps zariadení s pokrytím celej SR. V prípade potreby aj v zahraničí. Vaše požiadavky, či reklamácie vybavíme v 90% prípadov do 48 hodín. Poskytujeme našim klientom funkčný HOTline, ktorý je Vám k dispozícií počas pracovnej doby. Po dohode Vám vieme ešte pred nákupom umožniť testovanie monitorovacích zariadení. Máme za sebou niekoľko tisíc inštalácii monitorovacích zariadení za viac ako desaťročie, ktoré sa venujeme monitoringu vozidiel. Disponujeme kapacitami a profesionálmi v segmente monitoringu vozidiel, ktorí sú súčasťou nášho tímu a sú tu pre Vás. V našom záujme je, aby Vám GPS monitoring a spolupráca s nami priniesla úsporu nákladov, bezpečnosť vozidiel a profit. Staviame na dlhodobej spolupráci a dôvere našich klientov. Na vyžiadanie Vám radi zašleme Referencie.

VLASTNÝ VÝVOJ

Aktívne sa podieľame na vývojí hardwéru aj softvérovej platformy TT2. Softvér je intuitívny, zvládnete ho aj začiatočník. Reporty sú prehľadné, jasné a editovateľné. Neustále pracujeme na technickom vývoji, reflektujeme na požiadavky trhu. Sme schopný vykonať softvérové, ale aj hardvérové zmeny na základe požiadaviek klienta.

VLASTNÁ ZNAČKA A PRODUKT

Budujeme vlastnú značku. Robíme všetko preto, aby sa značka Motion Record Intelligence stala synonymom kvality, spoľahlivosti a špičkovej technológie v segmente monitoringu vozidiel. Spätná väzba od našich klientov nám dodáva presvedčenie, že to robíme dobre.

VYSOKÁ PRESNOSŤ MONITOROVANIA NÁDRŽE DO 1%!

Na meranie PHM v nádrži používame kapacitné sondy. Kapacitné sondy dosahujú min. odchýlku z objemu PHM v nádrži do 1%. Dokážeme odhaliť krádež paliva aj počas jazdy. Náš systém Vás na to okamžite upozorní SMS správou, alebo mailom.

Kontaktujte nás

Maroš Vážan
maros.vazan@monitoringvozidiel.sk
0918 636 439

Ing.Lenka Popaďáková
popadakova@monitoringvozidiel.sk

0918 532 359

Branislav Šimášek
(Žilinský a Trenčianský kraj)
obchod@monitoringvozidiel.sk

0902 155 533

Napíšte nám, radi Vám poradíme