O nás

Viac ako

monitorovaných vozidiel

Inštalovali sme tisícky monitorovacích zariadení, ktoré pomáhajú pozitívne ovplyvňovať náklady na dopravu našim klientom a zároveň im umožňujú zostať stále konkurencieschopní a žiadaní na trhu. (referencie dodáme na vyžiadanie)

Sme jedna z mála firiem na Slovensku, ktorá dodáva produkt schválený (certifikovaný) ministerstvom dopravy.

PROFESIONÁLNY GPS SERVIS S POKRYTÍM CELEJ SK aj EÚ

Poskytneme Vám renovovaný servis s pokrytím celej SR. V prípade potreby aj v zahraničí. Vaše požiadavky, či reklamácie vybavíme v dohodnutej lehote a to nielen počas záručnej doby, ale aj po jej uplynutí. Máme pre Vás k dispozícií funkčný MRI HOTline, ktorý je Vám k dispozícií v prípade technických porúch. Po dohode Vám vieme ešte pred nákupom umožniť testovanie monitorovacích zariadení. Niekoľko tisíc inštalácii monitorovacích zariadení za viac ako desaťročie, ktoré sa venujeme monitoringu vozidiel. Disponujeme kapacitami a profesionálmi v segmente monitoringu vozidiel, ktorí sú súčasťou nášho tímu a sú tu pre Vás. V našom záujme je, aby Vám GPS monitoring a spolupráca s nami priniesla úsporu nákladov, bezpečnosť vozidiel a profit. Staviame na dlhodobej spolupráci a dôvere našich klientov. Na vyžiadanie Vám radi zašleme Referencie. Stojíme vždy na Vašej strane.

VLASTNÝ VÝVOJ

Používame vlastné vývojové zázemie - týka sa rovnako zariadení ako aj softvéru. Softvér je intuitívny, zvládnete ho aj začiatočník. Reporty sú prehľadné, jasné a editovateľné. Neustále pracujeme na technickom vývoji, reflektujeme na požiadavky trhu. Sme schopný vykonať softvérové, ale aj hardvérové zmeny na základe požiadaviek klienta.

VLASTNÁ ZNAČKA A PRODUKT

Budujeme vlastnú značku. Dodávame GPS monitorovacie zariadenia pod vlastnou značkou. Robíme všetko pre to, aby bola značka MRI synonymom kvalitných riešení a spoľahlivých služieb v segmente monitoringu vozidiel. Feedback od našich klientov nám dodáva presvedčenie, že to robíme dobre.

VYSOKÁ PRESNOSŤ MONITOROVANIA NÁDRŽE DO 1%!

Ako jedna z mála slovenských firiem držíme min. odchýlku z objemu PHM v nádrži do 1% - meriame nádrž elektromechanickou odporovou, alebo kapacitnou sondou.

Kontaktujte nás

Maroš Vážan
maros.vazan@monitoringvozidiel.sk
0918 636 439

Ing.Lenka Popaďáková
popadakova@monitoringvozidiel.sk

0918 532 359

Zanechajte nám správu